VÝVOJ MOBILNÍCH APLIKACÍ

Naším cílem je vyvíjet aplikace, které budou kvalitní a budou uživatelům dělat radost a věříme, že se nám tento cíl daří plnit do puntíku. Věnujeme se v první řadě vývoji nativních aplikací pro Android a iOS.

VÝVOJ MOBILNÍCH APLIKACÍ

Co umíme?

Vývoj nativních mobilních aplikací pro Android a iOS

Mobilní aplikace pro iOS vyvíjíme v programovacím jazyce Swift a pro Android v Kotlinu, které nám umožňují využití všech možností operačního systému. Podporujeme zpětně minimálně dvě verze nejnovějšího operačního systému u iOS a u Androidu téměř všechny verze.

Vývoj mobilních aplikací ve Flutteru

Hledáte pomoc s vývojem aplikací ve Flutteru? Jste tady správně! Výhoda tohoto řešení je, že je rychlejší a programuje se jednou pro obě platformy. Nehodí se na všechny typy projektů, ale mnohdy se jedná o nejlepší možnou cestu.

Design mobilních aplikací

Ještě než se pustí programátoři do práce, vytvoříme design pro Vaši aplikaci, na kterém se spolu předem vzájemně dohodneme, protože dobrý návrh aplikace a jasná představa na obou stranách je základ.

Testování mobilních aplikací

Součástí procesu našeho vývoje je důkladné testování, bez kterého si to už neumíme představit. Funkčnost ověřují nejen samotní vývojáři, ale i tester, tedy člověk pro to přímo určený, nebo může testování probíhat pomocí automatizovaných testů.

Distribuce a propagace mobilních aplikací

Testováním naše práce nekončí, po dokončení aplikaci vydáme na Google Play a AppStore. Postaráme se tak o to, aby se Vaše aplikace dostala na svět a byla vidět.

Konzultace v oblasti mobilního vývoje

Připadáte si v koncích a potřebujete se poradit v oblasti mobilního vývoje? Určitě se nám nebojte ozvat. Rádi Vám dáme nezávislý názor o stavu projektu, nebo poradíme jakou cestou se v mobilním vývoji na začátku vydat.

Naše práce

AppBlock

AppBlock

Prokrastinace je zlo, naštěstí se proti ní dá bojovat! Při vývoji aplikace AppBlock jsme si tedy vzali za cíl omezit zbytečně strávený čas na telefonu. Byť čas strávený na telefonu trápí hodně lidí, jsme jedni z prvních, kteří s takovou aplikací přišli. Takže tohle se nám fakt povedlo!

K

Spuštění denně

K

Aktivních uživatelů

Stáhněte na Google Play
Stáhněte na AppStore
get-on-chromestore
Pelipecky

Pelipecky

Pelicantravel.com s.r.o. je jedním z předních prodejců letenek v Evropě, který klientům nabízí to nejlepší z nabídky 800 leteckých společností. Kromě svého domovského slovenského trhu operuje Pelikán také v České republice, Maďarsku, Polsku, Německu a Rakousku.

Trhy

Leteckých společností

Stáhněte na Google Play
Stáhněte na AppStore
Vodafone eDohled

Vodafone eDohled

Vodafone eDohled je jedním z klíčových nástrojů pro monitoring vozového parku. Zajistí přehled o tom, kde se váš majetek nachází, a umí monitorovat i teplotu, vlhkost, otřesy a nárazy, překročení rychlosti nebo náklon vozu.

Aplikace

Druhy map

Roky vývoje

Stáhněte na Google Play
Stáhněte na AppStore

Chcete vidět více?

Proč s námi

Férový přístup

Jednáme na rovinu, nikdy bychom neprodávali nic, za co bychom si sami rádi nezaplatili. Přes to u nás nejede vlak.

Zkušenosti

Víme, co děláme. Mobilní aplikace vytváříme už od roku 2012 a za toto období máme spousty zkušeností.

Partnerství

O své zákazníky se rádi staráme. Laťku týkající se poskytování kvalitních služeb si proto dáváme vysoko.

Jak pracujeme

Analýza

Nejdříve se s Vámi sejdeme a vytvoříme prvotní rozvržení aplikace (wireframe). Pokud jsou obě strany spokojené, podklady mohou putovat dále.

Design

Schválené podklady dostane pod ruku grafik, který dá aplikaci tvář. Důležitá je pro nás jak spokojenost zákazníka, tak funkčnost aplikace.

Vývoj

Naši programátoři následně vizualizaci přivedou k životu, dochází tak ke zrodu samotné aplikace.

Testování

Celou aplikaci ladíme do nejmenších detailů tak, aby plnila svůj účel a byla uživatelsky přívětivá. Nastává tak koloběh testování.

Spuštění

Hotový produkt vypustíme do světa prostřednictvím Google Play a AppStore. Tím ovšem naše práce nekončí, průběžně samozřejmě kontrolujeme, zda vše funguje, jak má.

Marketing

Po vydání aplikace se staráme o to, aby byla snadno k dohledání a uživatelé si k ní snadno našli cestu.

Napište si o nabídku

Předpokládaný rozpočet*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním. osobních údajů.