AppBlock

Vlastní projekt

www.appblock.app

Prokrastinace je zlo, naštěstí se proti ní dá bojovat! Při vývoji aplikace AppBlock jsme si tedy vzali za cíl omezit zbytečně strávený čas na telefonu. Byť čas strávený na telefonu trápí hodně lidí, jsme jedni z prvních, kteří s takovou aplikací přišli. Takže tohle se nám fakt povedlo!

Get it on Google Play
Get it on Google Play
Stáhněte na AppStoreStáhněte na AppStore
AppBlock

K

Spuštění denně

K

Aktivních uživatelů

výzva

Vrtalo nám hlavou, proč něco takového neexistuje pro telefony už dávno? Vždyť na webových prohlížečích je taková aplikace běžná praxe a dá se nastavit i požadovaný limit. Nechci aby mě Facebook pokoušel v pracovní době? Tak si nastavím pravidla pro jeho spuštění! Nechci dostávat e-maily, když mám víkendovou pohodu na gauči? Opět je možné pravidla nastavit! Mít chytrý telefon je v tomto ale rána pod pás, protože pokušení je tu znovu a dlouho nebylo řešení. Chtěli jsme to změnit.

Co jsme udělali

  • Mobile app UI & UX: Připravili jsme design, který je hezký na oko, ale především 100% funkční.
  • iOS & Android development: Aplikace AppBlock je dostupná pro Android na Google Play.
  • App website & marketing: Společně s appkou jsme rozjeli i web a postarali se o reklamu.

"fungující, srozumitelná aplikace. Maximální spokojenost!"

Logo Screen

přednosti aplikace

  • Jedinečné řešení: AppBlock jako první nabídl řešení na blokování ostatních aplikací.
  • Přehlednost: Díky A/B testování se lidé v aplikaci neztrácí.
  • Zájem médií: O našem řešení se zmínily přední weby z oblasti mobilního vývoje.
  • Marketing: Téměř všichni uživatelé si aplikaci stahují organicky.

výsledky

Během roku 2015, dávno před řešením od Apple a Google, jsme vydali aplikaci AppBlock. Tato aplikace pro Android uživatelům umožní zvolit si, kdy a po jakou dobu chtějí používat konkrétní aplikace, což je super, že?

U toho naše práce neskončila, zabývali jsme se dál i marketingem a propagací aplikace. Můžete si tak o nás přečíst na největších serverech o Androidu na světě. AppBlock dostal své místo na výsluní, tedy v Google Play obchodě.

Velmi rychle jsme pokořili metu 1 milion stažení a v současné době aplikaci používají stovky tisíc lidí měsíčně, má víc než 70 tisíc stažení měsíčně. To jsou slušná čísla, že?

Bylo to od nás dost odvážné, investovat do naší vlastní aplikace, ale můžeme říci, že se investice vyplatila. Navíc nám tato zkušenost umožnila vžít se do situace našich klientů, kteří investují do vlastních projektů. A co víc? Máme radost, že umožňujeme lidem po celém světě být produktivnější nebo lépe využívat volný čas.

Stáhněte na Google Play
Stáhněte na AppStoreStáhněte na AppStore
get-on-chromestoreget-on-chromestore

Mám zájem o podobné řešení

Předpokládaný rozpočet*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním. osobních údajů.