O nás

Už od roku 2012 se věnujeme výhradně tvorbě nativních mobilních aplikací pro operační systémy Android a iOS. V současné době se zabýváme zakázkovým vývojem mobilních aplikací a marketingem. Věnujeme se ale i vytváření a zdokonalování našich vlastních úspěšných mobilních aplikací. Mobilní aplikace pod značkou MobileSoft používají statisíce uživatelů. Navíc se mohou pochlubit vždy velmi vysokým uživatelským hodnocením.

0

Členů týmu

0

Vyvinutých aplikací

1

stažení

Firemní kultura

Férovost

Chceme se za každých okolností chovat férově, ať to stojí, co to stojí. Držíme se hesla, že nechceme nikomu účtovat to, co bychom si sami rádi nezaplatili.

Kvalita služeb

Snažíme se průběžně vzdělávat, školit a jít s dobou. Díky tomu jsme schopni dodávat kvalitní a moderní řešení. I v našem světě je kvalita důležitá.

Bez zbytečné hierarchie

Nehrajeme si na šéfy ani složitou manažerskou strukturu. Díky tomu jsme v MobileSoftu schopní věci rychle měnit bez zdlouhavého schvalování.

Důvěra

Zakládáme si na tom, abychom si mohli důvěřovat vzájemně. Důvěra je základ! S chutí našim klientům dáváme kompletní přístup k podrobným informacím o projektu.

Jsme tým mladých lidí, kteří se společně rádi setkávají i mimo kancelář (čti: jsme kamarádi). Neřešíme pracovní dobu, píchačky jsou retro. Každý si sám určuje, jak a kdy se mu pracuje nejlépe. Nevytváříme tu složitou firemní strukturu a snažíme se udržet si naprostou transparentnost, a to jak mezi sebou, tak směrem ven k našim klientům. Společně občas vyrazíme na snídani nebo se sbalíme a vyrazíme na remote office do zahraničí. Na to se těš, to je velká paráda.

“ Pojďme společně posunout vpřed svět mobilních aplikací. ”

Klient, který nám věří

“S firmou MobileSoft spolupracujeme již několik let. Během této doby se realizovalo několik významných a pro naši firmu klíčových projektů. Především se jedná o aplikaci StormmBook - specializovanou aplikaci určenou pro realitní makléře a finančí poradce, která našim obchodníkům dává výraznou konkurenční výhodu. Spolupráci hodnotíme jako velmi kvalitní a efektivní a dodané aplikace jsou, díky inovativnímu přístupu celého týmu, na nejvyšší úrovni. Jsme rádi, že se můžeme spolehnout na tým velmi zkušených profesionálů v oblasti vývoje mobilních aplikací.”

Aleš Gorniak M&M Reality Holding a.s.

IT Ředitel

“Díky profesionalitě a zkušenostem MobileSoftu vznikla aplikace, která přesně vyhovuje potřebám našich uživatelů, a doufám, že budeme mobilní aplikaci ApuTime posouvat společně dál.”

Martin Lonský ApuTime

CEO

“Pro spolupráci se společností MobileSoft jsme se rozhodli kvůli jejím zkušenostem. Kromě toho, že firma mobilní aplikace vyrábí, tak sama také provozuje vlastní projekty, které mají úspěch i v zahraničí. MobileSoft tak mohl poskytnout nejen silné zázemí ohledně vývoje aplikace, ale také tipy a poznatky k vlastnímu provozu. I díky tomu tak patří naše aplikace Dobrá Práce.cz mezi nejúspěšnější ve své kategorii v ČR. A především - pozitivně nehodnotíme aplikace jen my, ale hlavně její uživatelé.”

Jaroslav Fišer INET-SERVIS.CZ, s.r.o.

CEO

Napište si o nabídku

Předpokládaný rozpočet*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním. osobních údajů.