Vodafone eDohled

Level Systems

Vodafone eDohled je jedním z klíčových nástrojů pro monitoring vozového parku. Zajistí přehled o tom, kde se váš majetek nachází, a umí monitorovat i teplotu, vlhkost, otřesy a nárazy, překročení rychlosti nebo náklon vozu.

Get it on Google Play
Get it on Google Play
Vodafone eDohled

Aplikace

Druhy map

Roky vývoje

Výzva

Lidé ze společnosti Level Systems nám představili aplikaci Positrex pro monitorování vozového parku v době, kdy její rozvoj zatěžoval interní kapacity firmy. Přesto už produkt neodpovídal aktuálním trendům a možnostem, ani úrovni kvality hardwaru, jaké by si takové řešení zasloužilo.

Aplikaci Positrex tehdy využívala nejen společnost Vodafone pod marketingovým označením eDohled, ale i další zákazníci. Velkou uživatelskou základnu jsme tedy případnou zásadní změnou nechtěli ztratit.

Case study

Co jsme udělali

  • Mobile app UI & UX: Připravili jsme design, který je hezký na oko, ale především 100% funkční.
  • iOS & Android development: Aplikace je dostupná pro obě hlavní platformy.
  • App website & marketing: Společně s appkou jsme rozjeli i web a postarali se o reklamu.

 

Logo

Přednosti aplikace

  • Rebranding: který je použitelný i na další varianty aplikace.
  • Intuitivnost: uživatel se v aplikaci neztrácí.
  • Notifikace: uživatel pozná, když se něco děje.
  • Widgety: pro rychlý přehled

Výsledek

Společně s klientem jsme zrevidovali stávající funkce. Jako nejefektivnější řešení se nám ukázalo vytvořit novou verzi aplikace kompletně na nových technologiích. Zároveň jsme připravili zcela nové grafické návrhy.

Výsledkem naší spolupráce je mobilní aplikace eDohled, která umožňuje co možná nejjednodušší a nejpřehlednější monitoring vozového parku. Uživatel se orientuje přes widgety přímo na hlavní obrazovce mobilu, všechna důležitá data si v aplikaci rychle zobrazí pomocí grafů.

Díky jejím přednostem dnes aplikaci používají společnosti s velkým vozovým parkem i domácnosti, které chtějí mít pod kontrolou rodinné auto.

Co řekl klient

“Firma MobileSoft převzala tvorbu naši mobilní aplikace Positrex. Začali zcela od začátku a na nové platformě. Asi rok trvalo než nová aplikace plně nahradila naši původní, ale výsledek stojí za to všechno společné úsilí. Nyní nikdo nepochybuje, že bylo správné rozhodnutí svěřit MobileSoftu kompletně celé dílo. Kromě velkého technologického posunu naši zákazníci získali i velmi moderní design. Průběžná spolupráce byla vynikající a přinesla i spoustu nových nápadů a vylepšení, které by nás jinak ani nenapadly. Můžeme vřele doporučit.”

Ing. Michal FaltaLevel Systems

Owner

Stáhněte na Google Play
Stáhněte na AppStoreStáhněte na AppStore

Mám zájem o podobné řešení

Předpokládaný rozpočet*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním. osobních údajů.