Online sjednání majetkového pojištění

Komerční pojišťovna

Komerční pojišťovna je společnost, kterou není třeba dlouze představovat. Jedna z největších pojišťoven v ČR, za rok 2019 oceněná jako klientsky nejpřívětivější a na druhém místě v žebříčku životních pojišťoven.

Online sjednání majetkového pojištění

výzva

Na základě naší spolupráce s M&M Holding jsme se pustili do velice odvážného úkolu, a to sjednání pojištění nemovitosti bez jediného papíru - online. Pro Komerční pojišťovnu jsme navrhli řešení, které nabízí online výpočet ceny pojištění na základě dat, které uživatel zadá v rámci formuláře v aplikaci.

Co jsme udělali

    • Online pojistku: Funkční řešení, které bez jediného papíru a podpisu sjedná pojištění nemovitosti nebo domácnosti během chviličky.
    • Komunikace se serverem a využití dat RUIAN: Využili jsme dat v informačním systému a dat z RUIAN- zrychlili a upřesnili jsme tak celý proces sjednání!

"pojistka nemovitosti bez papíru do pěti minut."

Logo Screen

přednosti aplikace

  • Rychlost sjednání pojistky bez jediného papíru.
  • Přesné určení adresního místa pro výpočet (z dat RUIAN).
  • Dynamický přepočet částek, napojené přímo na data z pojišťovny.

výsledky

Řešení pro Komerční pojišťovnu nabízí klientům možnost sjednat pojistku jednoduše bez použití papíru a nutnosti podpisu. Díky reálným cenám, které máme vypočteny z přesných dat o nemovitosti se online sjednání pojištění KP stalo velmi oblíbeným mezi finančními poradci. 

Pro poradce je tato aplikace velkým pomocníkem, jelikož všechna důležitá data čerpá přímo z pojišťovny a z informačního systému. Obchodní část je tedy podložena reálnou cenou pojištění, což zrychluje celý proces sjednání.

Pojišťovně tato aplikace přináší velkou výhodu, že sjednání pojistky je tak jednoduché, až si ho síť poradců doopravdy oblíbila, a přináší tedy do Komerční pojišťovny spoustu nových klientů.

Mám zájem o podobné řešení

Předpokládaný rozpočet*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním. osobních údajů.