BeerSport

Cool Ticketing s.r.o.

www.beersport.com

BeerSport je mobilní aplikace, která vyplácí cashback za pivo. Pomocí umělé inteligence pozná, v jaké restauraci člověk sedí a jaké pivo pije. Pivovary tak mohou své koncové zákazníky zapojit do masových kampaní na první pivo zdarma či různých soutěží a věrnostních programů.

Get it on Google Play
Get it on Google Play
BeerSport

tis +

Hodnocení

tis +

Stažení

Pivovarů

 

Výzva

Zakladatel startupu Zdeněk Nový nás kontaktoval v době, kdy stál za úspěšnou aplikací Cool Ticket zaměřenou na kulturní a ochutnávkové akce. Tu se chystal rebrandovat na aplikaci čistě pro pivaře. Tehdy měl před sebou dva důležité kroky: rozšířit interní tým vývojářů o externího dodavatele a aplikaci pod novým názvem BeerSport zacílit na zákazníky pivovarů.

Původní aplikaci tedy bylo nutné kompletně redesignovat a přizpůsobit novým požadavkům. Zároveň měla zůstat snadná na používání pro desítky tisíc stávajících uživatelů.

Case study

Co jsme udělali

  • Mobile app UI & UX: Připravili jsme design, který je hezký na oko, ale především 100% funkční.
  • iOS & Android development: Aplikace je dostupná pro obě hlavní platformy.
  • Marketing: Společně s appkou jsme pomohli s prezentací na Google Play a AppStore.

 

Logo Screen

Přednosti aplikace

  • Rebranding: zacíleno na konkrétní komunitu
  • Intuitivnost: uživatelé se v aplikaci neztrácí
  • Nejnovější technologie: průběžný rozvoj umělé inteligence

Výsledek

Celou původní aplikaci jsme nejdříve překreslili do nového designu a UX. Důležité bylo, abychom zbytečně neztráceli čas na funkčních prvcích aplikace a co největší množství předchozí práce využili.

Nakonec se nám podařilo vytvořit moderní aplikaci, ve které jsme původní elementy spojili s novými a předělanými sekcemi. Připravili jsme novou sekci pro komunikaci s přáteli, přihlášení přes sociální sítě a spoustu dalších nových funkcí.

Aplikaci začaly využívat pro své kampaně největší pivovary v ČR a BeerSport již během prvního roku své existence získal řadu významných referencí. 

Co řekl klient

“Oceňuji vřelý přístup a zároveň profesionalitu. Po večerech jsme u piva řešili možnosti spolupráce a následně nastoupili do efektivní softwarové továrny MobileSoft, která produkuje moderní mobilní aplikace. Klíčové je pokrytí všech výrobních cyklů od návrhu, testů po servisní dohled v produkčním provozu. Těším se na další spolupráci.  ”

Zdeněk NovýBeerSport

CEO

Stáhněte na Google Play
Stáhněte na AppStoreStáhněte na AppStore

Mám zájem o podobné řešení

Předpokládaný rozpočet*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním. osobních údajů.