Flutter developer

Seš Flutter nadšenec a chtěl bys v něm programovat mobilní apky, které chrání majetek nebo pomáhají restauracím?

Flutter developer

Ahoj!

Baví tě Flutter a chceš se v něm dál rozvíjet? U nás máš možnost se podílet na aplikacích, které usnadňují lidem život, což může potvrdit 4M+ stažení. Mobilní aplikace pod značkou MobileSoft používají statisíce uživatelů. Navíc se mohou pochlubit vždy velmi vysokým uživatelským hodnocením. Přidej se do našeho týmu a pojď se s námi posouvat dál!

Už od roku 2012 se zabýváme vývojem nativních mobilních aplikací na zakázku. Mezi naše klienty patří M&M Reality, Pelican travel, Komerční pojišťovna nebo MyQ. 

Mimo aplikací pro klienty neustále pracujeme na naší vlastní appce AppBlock, která pomáhá lidem být produktivní a soustředit se na věci, na které by se v tu chvíli soustředit měli. To nás fakt baví, protože si můžeme zkoušet nové věci bez zadání a mantinelů definovaných klientem.

Jsme tým mladých lidí, kteří se společně rádi setkávají i mimo kancelář. Nečekej u nás žádné dlouhé nudné porady, ani si nehrajeme na velký šéfy. Občas si společně dáme snídani nebo se sbalíme a vyrazíme na remote office do zahraničí. Na to se těš, to je velká paráda.

Naše firemní hodnoty: 

férovost  – chceme se za každých okolností chovat férově, ať to stojí, co to stojí
kvalita služeb – snažíme se průběžně vzdělávat, školit a jít s dobou
bez zbytečné hierarchie – nehrajeme si na šéfy ani složitou manažerskou strukturu, proto jsme schopni věci rychle měnit
důvěra – zakládáme si na tom, abychom si mohli důvěřovat vzájemně

Co budeš potřebovat:

 • chuť se učit nové věci - rádi zaučíme i zelenáče, který mezery dožene snahou
 • znalosti programování
 • alespoň základní zkušenosti ve Flutteru
 • angličtina na komunikativní úrovni by tě neměla zaskočit
 • férové jednání
 • samostatnost
 • smysl pro zodpovědnost

Co ti můžeme nabídnout:

  • flexibilní pracovní dobu – nezáleží na tom, jestli budeš pracovat z našich kanceláří v Hradci Králové nebo z domova
  • možnost podílet se na zajímavých projektech – vyvíjíme aplikace na zakázku a už máme za sebou třeba appky StormmBook pro M&M Reality nebo Pelipecky pro Pelican travel
  • získání nových zkušeností a neustálé zlepšování – opravdu se zabýváme jen mobilním vývojem a netříštíme focus do dalších oblastí, zkrátka děláme jednu věc, ale za to pořádně
  • možnost věci ovlivňovat – nejsme korporát a když chceme věci měnit, máme sílu a možnost to udělat
  • veškeré vybavení, které budeš k práci potřebovat – MacBook, telefony a testovací zařízení
  • férové jednání směrem k tobě i našim zákazníkům – u nás se projekty nepřestřelují, ani si nevymýšlíme, zákazníci platí přesně to, co je na projektech odpracováno
  • nadprůměrné platové ohodnocení dle tvých schopností

Jestli si dočetl až sem, tak se nám ozvi a určitě něco vymyslíme.

Proč pracovat v mobilesoftu

Silný tým

V našem týmu jsou lidé, kteří se zabývají vývojem mobilních aplikací od iOS 4 a Androidu 2.2. Rádi se o své zkušenosti podělí s novými členy týmu, tak pojď pracovat k nám a růst společně s námi.

Home office

Je celkem na Tobě, kde se Ti bude pracovat dobře. Když to bude efektivní, tak můžeš klidně pracovat převážně z domova. Stačí, když se občas potkáme v kanceláři – když zrovna neřádí nějaký virus.

Pracovní doba

Píchačky nemáme, ani je neplánujeme. Je nám celkem jedno, jestli si ranní ptáče, nebo naopak noční sova. Můžeš pracovat, jak Ti to bude vyhovovat, dle vlastního životního rytmu.

Společné akce

Kromě snídaní a občas nějakého piva se můžeš těšit třeba na společné výlety. Naposledy jsme byli u Lago Di Garda, kde jsme trochu pracovali, a taky lezli po ferratách.

Připoj se k nám do týmu!

Souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů, jak je popsáno v Ochrana osobních údajů.